دلیل استفاده از کارتن تازه در اسباب کشی چیست؟ | کرج کارتن

دلیل استفاده از کارتن تازه در اسباب کشی چیست؟

این نکته را باید در نظر داشت که کارتن تازه به صورت چند لایه تولید می شوند.
همچنین این جعبه ها دارای فضای خالی به جهت ضربه گیر بودن هستند . پس از اولین مصرف شما از کارتن خالی و تازه با توجه به وسیله ای که در آن قرار گرفته ، محفظه های خالی فشرده میگردد و پس از تحمل فشار از مبدا تا مقصد خاصیت خود را در برخی نقاط باکس کارتنی از دست میدهد .

امکان استفاده مجدد از کارتن ها را با توجه به میزان استفاده ، اب و هوایی که کارتن در آن شرایط قرار گرفته و شی درون کارتن مورد سنجش قرار داد . برای مثال در یک کارتن اسباب کشی چندین مورد شیشه ای قرار داده اید . سپس در مسیر حمل و نقل ضربه های زیادی در طول راه وارد گردیده ، حالا فرض بر این میگیریم شرایط جوی آب و هوایی مناسب نبوده و بارش هم داشتیم و کارتن اسباب کشی در معرض کلیه این خطرات قرار گرفته .

با این اوصاف این کارتن دیگر مورد استفاده وسایل حساس نخواهد بود . چرا که این کارتن دیگر خاصیت ضربه گیر بودن خود را از دست میدهد . بهتر است در هر اسباب کشی وسایل حساس ازقبیل شکستنی ها و موارد اینچنینی ، از کارتن های اسباب کشی جدید استفاده گردد . کرج کارتن  با تولید کارتن های سه و پنج لایه ، امکان استفاده مجدد از کارتن اسباب کشی را به بیش از ۱۵ بار بدون افت کیفیت تضمین مینماید .

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با کرج کارتن 09355071115