کارتن اثاث کشی ارزان در کرج | انواع سایز کارتن بسته بندی | کرج کارتن

کارتن اثاث کشی ارزان در کرج | انواع سایز کارتن بسته بندی

کارتن اثاث کشی ارزان در کرج تحت نام کرج کارتن، به شما عزیزان ارائه می گردد. کارتن اثاث کشی، کارتن هایی هستند که برای حمل بار و بسته بندی لوازم شما بسیار مفید می باشند. این کارتن ها به عنوان ضروری ترین تجهیزات در باربری به حساب می آیند.
با خرید انواع کارتن اثاث کشی ، میتوانید انواع مختلف لوازم خود مانند مواد غذایی، لوازم شکستنی، کفش و کیف، کتاب، لوازم چوبی و بسیاری موارد دیگر را بسته بندی کرده و به آسانی حمل و نقل نمایید.

بسته بندی لوازم شکستنی

احتمالاً شما نیز به هنگام اثاث کشی با ظروف چینی مواجه می شوید که یادگار بزرگان شما و یکی از عزیزانتان است. طبیعتاً برای بسته‌بندی این گونه ابزار نیاز به یک کارتن دارید تا بتوانید آن را در ایمن ترین حالت ممکن بسته بندی کنید.
ممکن است احتمال وارد آمدن آسیب به این لوازم تبدیل به نگرانی بزرگی برای شما شده باشد. برای اینکه با خیال راحت لوازم خود را بسته بندی کنید، ما به شما کارتن پنج‌لایه کرج کارتن را پیشنهاد می کنیم.
با استفاده از این نوع کارتن، می توانید ظروف شکستنی خود را با اطمینان خاطر بسته‌بندی نمایید.
توصیه ما به شما این است که جهت اطمینان از عدم شکستن ظروف شکستنی خود از نایلون های حباب دار در اطراف آن استفاده کنید. بدین صورت امنیت ظروف تان بیش از پیش تامین می گردد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

  • تلفن ثابت: ۰۲۶۳۴۷۰۸۶۸۲
  • تلفن همراه: ۰۹۳۵۵۰۷۱۱۱۵

کارتن اثاث کشی ارزان در کرج

بیشتر بخوانید: آیا کارتن ها از لحاظ کیفی با هم فرق دارند؟

اندازه های کارتن اثاث کشی ارزان

کارتن های اثاث کشی که توسط کرج کارتن عرضه می شوند، ابعاد و لایه بندی گوناگونی دارند. این کارتن‌ها،در لایه بندی تک لایه، سه لایه، پنج لایه و هفت لایه ارائه می گردند.
همچنین ابعاد آنها  در اندازه های گوناگون می‌باشد که در جدول زیر این اندازه ها به تفکیک آورده شده اند.
طول عرض ارتفاع
۴۰ ۳۰ ۳۰
۵۰ ۳۰ ۳۰
۶۰ ۳۲ ۳۴
۶۰ ۴۰ ۴۰
۶۰ ۵۰ ۵۰

بیشتر بخوانید: راه جمع کردن آشپزخانه در اسباب کشی

انواع کارتن اثاث کشی

کارتن های اثاث کشی ارائه شده توسط شرکت ما، انواع مختلفی دارند. از جمله آنها می توان به کارتن موزی، کارتن زومکن، کارتن بزرگ و کارتن شکستنی اشاره کرد. هر یک از این ها به تفکیک در زیر معرفی می گردند.

۱- کارتن شکستنی

کارتن شکستنی همانگونه که از نام آن پیداست، مناسب برای بسته بندی ظروف شکستنی کوچک و بزرگ شما می باشد. این کارتن ها بسیار محکم بوده و می توانید انواع اثاثیه شکستنی مانند ظروف آشپزخانه و ظروف کریستال را در آن بسته بندی نمایید.

۲- کارتن زونکن

کارتنهای زونکن برای بسته بندی انواع لوازم اداری مورد استفاده قرار می گیرند. این کارتن ها برای بسته بندی ورق های اداری، مدارک، کتاب، پوشه و پرونده مناسب بوده و می توانید از آن، برای حمل و جابجایی لوازم اداری خود در بانک و یا شرکت استفاده کنید.

۳- کارتن موزی

یکی از پرکاربرد ترین کارتن ها، کارتن موزی می باشد. این کارتن ها جنس بسیار محکم و با کیفیتی داشته و می توانید از آن برای بسته بندی انواع لوازم خود مانند ظروف چینی و کریستال، کتاب، لوازم دکوری و غیره استفاده کنید.

۴- کارتن بزرگ

کارتن بزرگ، یکی دیگر از انواع کارتن شرکت، می باشد. این کارتن ها در سایز های مختلف و در شکل های مکعب یا مکعب مستطیل تولید می گردند. کارتن های بزرگ را به منظورهای مختلفی می توانید مورد استفاده قرار دهید. بسته بندی لوازم متوسط و بزرگ، اثاث کشی و فریت بار از جمله کاربردهای کارتن بزرگ است.

پانوشت: کارتن اثاث کشی ارزان در کرج

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با کرج کارتن 09355071115