نحوه حمل تلویزیون LED و کارتن مخصوص حمل تلویزیون چگونه است؟

این روزها قیمت اسباب الکتریکی بزرگ گسترش یافته و عدم دقت در حمل آن ها خسارت قابل توجهی را به ما وارد میکند. در این مقاله قصد داریم به این مقوله بپردازیم.
درست بسته بندی کردن تلویزیون هم اندازه جابجایی آن مهم است، اگر تلویزیون شما کارتن اصلی را دارد که کار را برای شما خیلی آسان تر میشود. با قراردادن تلویزیون داخل کارتن خود و محافظ ها آن را جابجا میکنید، حال اگر کارتن اصلی موجود نیست باید چه کاری را انجام دهیم؟

جواب این سوال خیلی راحت است، برای بسته بندی و داخل کارتن گذاشتن می توانید از مشمبا حبابدار و پتو استفاده کنید. علت اصلی استفاده از نایلون حبابدار این است که این کالا به عنوان ضربه گیر عمل می کند.

حتما قبل از استفاده از کارتن از سالم بودم آن مطمئن شوید تا مقاومت خوبی برای حمل تلویزیون داشته باشد. نکته مهم این است که پارگی و پوسیدگی نداشته باشد.

برای اینکه صفحه تلویزیون بدون هیچ خراشی و آسیبی جابجا کنیم باید از لوازم ایمنی خوبی استفاده کنیم. از جمله این لوازم میتوان به پد های ضربه گیر و کارتن مخصوص حمل تلویزیون استفاده کنیم. این وسایل را میتوانید از فروشگاه های لوازم حمل و نقل مثل کرج کارتن خریداری کنید.

در انتها تیم کرج کارتن به شما عزیزان این یشنهاد را می دهد که تلویزیون خود را با ماشین شخصی جا به جا کنید نه خاور های باربری، علت آن هم این است که درصد وقوع حادثه را به کمترین حد برسانیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.